ayianapa.nu ayianapa.nu
Medlems Meny
Nyheter
Onlinelistan
Fotoalbum
Gästboken
Logga in
empty
lösenord
Logga in
Bli medlem
Glömt ditt lösenordsenord?
NewGlennzan
1 år
NewGnutella
25 år
NewHogan045...
65 år
NewNicole4
49 år
Brukar du l?sa Aftonbladet eller Expresen p? n?tet?
Ja Aftonbladet
Ja Expressen
Nej aldrig
PGW Produkter AB
ser till att många har råd att åka till Cypern.
HistoriaInfoSevärtMat
NöjeStränderkontakt.htmlJobb
topbox
Information

Skriv

Antal inlägg: 43539
Sökord:


tidigarenästa
Medlemsfoto Majsis_20 tidpunkt23 Nov-08 15:43

Partylåt 2008?

Vilken var Ayia Napas hetaste partylåt 2008? Måste försöka få in lite upp-piggande sommarfeeling i mp3 spelaren i detta MÖRKER.. smiley

Gärna fler sommalåtar önskas!

Puss

Medlemsfoto antonfredrik tidpunkt20 Nov-08 11:51

Studenter?

Är det några studenter som har planer på cypern i slutet av Maj?

...vilket hotell?

Medlemsfoto Partycruiser tidpunkt19 Nov-08 18:16

Kricke

Alright, det blir nog Pavlinia då smiley Tror du att det finns gott om platser kvar om man bokar resan om 1 månad? Cya

Medlemsfoto Partycruiser tidpunkt18 Nov-08 20:50

TIPS NÅGON?

VI har svårt för att bestämma hotell. Det står mellan Pavlinia och Elgonia. Vilket utav de två hotellen ska man ta om man vill parta på hotelletutan att få tillsägelse för hög musik och annat som kan störa? eller har ni tips på något annat hotell med slappa regler och sköna förfester? Thank you =)

Medlemsfoto janisen tidpunkt18 Nov-08 18:27

resan är redan betställd..
Kan ju inte vara helt dött där iaf

Medlemsfoto Partycruiser tidpunkt18 Nov-08 18:12

janisen

Det är inte värt att åka dit i Maj. Det är som mest hålligång och party i början på juli till slutet av augusti typsmiley

Medlemsfoto janisen tidpunkt18 Nov-08 14:49

Napa i maj?

Hur är det i napa i maj?
ska dit 11.5
bo på Melpo-antia

Medlemsfoto Partycruiser tidpunkt18 Nov-08 12:56

Magni

Okej, så om man vill röja och allmänt supa som ett svin så är det Pavilina man ska bo på?

Medlemsfoto magni tidpunkt17 Nov-08 22:30

hotell

nja inget jag skulle rekomendera. många ungdoms hotell har strikta regler. även fast dom sägs var ungdoms hotell. det betydr bara att det e mycket ungdomar där under hög sässong.

anthea är ett fint hotell. dock rekomenderar jag inte det om du ska på grabb resa direkt. men är du där för att spela låg volym och inte direkt gappa och kasta dig i poolen mitt i natten vilket alla brukar slute med varje natt/morgon på napa.

melpo e fint AC ingår. men där måste man vara lugn annars hade det varit perfekt. men nu e det långt ifrån det. men tänk efter hur du stor röjja faktor ni har så kan du utgå från det.

Medlemsfoto Partycruiser tidpunkt16 Nov-08 13:54

magni

Okej, tack ska du ha. Men vet du om Anthea är något bra hotell? finns hos fritidsresor.

Medlemsfoto magni tidpunkt16 Nov-08 01:48

Party cruiser

hmmm du drog upp ganska dåliga hotell. vi gör det enkelt

supa å svina.

Ving : pavlina

fritidsresor: barbara

apoll: elgonia

sts . napa murmaid

Medlemsfoto Partycruiser tidpunkt15 Nov-08 18:33

Någon som vet om följande hotell är något att hänga i granen om man vill ha ett hotell med slappa regler. D.v.s kunna spela musik på rummen utan att få varning och allt sånt som hör partandet till.

Takkas
Kleio
Iphigenia
Kkaras

Vilket är bäst? Jag vill gärna också ha förslag på andra hotell som är fyllt av ungdomar och party =)
Cya folks

Medlemsfoto masterblaster tidpunkt15 Nov-08 01:44

Duuhh

Skulle ut men polarna bangade. Ayia fest varje dag smiley

Medlemsfoto w3stman tidpunkt14 Nov-08 00:26

Najs!

tack för schyssta svar, eftersom det blir 2 veckor så kan det ju vara idé för att köpa upp sig på vissa varor. Pilsner tex kommer ju gå åt! Men ännu en gång, tack!

Medlemsfoto CozemO tidpunkt12 Nov-08 00:48

Partycruiser

Pavlinia är det självklara valet för dig.

Medlemsfoto Partycruiser tidpunkt11 Nov-08 13:52

Melpo antia?

Vilket hotell är det bästa hotellet i Ayia napa om man vill bo på ett hotell där det är massvis av ungdomar och ett intensivt party? Är det Melpo-antia som gäller då?
Cya in ayia =)

Medlemsfoto Depalma tidpunkt09 Nov-08 18:06

Några som ska ner mellan 25 maj - 1 juni 2009?

Medlemsfoto magni tidpunkt08 Nov-08 21:56

Supermarket

Finns bara en riktig supermarket.

LGX

LGX

LGX

Medlemsfoto CozemO tidpunkt08 Nov-08 17:06

w3stman

tror du menar Care four som ligger utanför ayianapa där allt är gravt mkt billigare, annars är väl incredible universe bland de billigare inne i stan, på nissi avenue stenkast från mcdonalds.

Medlemsfoto w3stman tidpunkt06 Nov-08 23:51

Stor Supermarket

Tjenna, har hört rykten om någon större "supermarket" där det mesta är billigare än de mindre. Tex plattor öl osv, men frågan är om det finns någon bra beskrivning om vart denna affär finns? Blir första gången i Aiya Napa till sommaren så vet inte hur det ser ut där.

Antal inlägg: 43539 Föregående | Nästa
Gästbok sponsorer:
Bartenderskolan på Cypern | Ordspråk i massor | Resedagbok | Resejournalen.se
Svenska Links | Gratis Sökbar katalogtjänst | Sista minuten resor.se
Sponsorer
bottom
 
Sponsorer
bottom
Temperatur och väder

Väder Ayia Napa